Beker van België

Voorronde 1 september 2017

V1 San Siro Boys Deftinge II - MVC Boavista Gent          10 - FF

 

Vrijdag 8 september 2017 (1/32 finales)

A1 Jong MV Ford Neyt Zele - Home Design Eernegem 4 - 3
A2 MVC Gavere - Real Samba Ronsele 8 - 3
A3 VK Design Evergem - SV Cappuccino Waregem II 8 - 2
A4 NAC DFB Nederename II - MVV Waregem 74 3 - 5
A5 American Cars Lievens Gent - San Siro Boys Deftinge II 5 - 8
A6 Mini Sint-Gillis-Waas II - SV Cappuccino Waregem 6 - 9
A7 Team Minor Swing - Assenede 09 4 - 5
A8 MVZ Tik & Weg Zedelgem - MRK Regitex Houthalen 10 - FF
A9 MS Zotte Mutse Brugge - Vanhulle Kruishoutem 10 - 0
A10 Young Boys Houthalen - KBC Lovendegem 10 - FF
A11 Int Mandje Gent - Soca Warriors 15 -5
A12 MVC Focus Optiek Eine - Ghent United 7 - 8
A13 G&H Oudenaarde - Traiteur Neerhof Kortrijk 3 - 7
A14 Synergie Merelbeke II - MVC AMD Ronse 3 - 4
A15 Hard Labeur Nazareth II - Van Der Aa Keukens Sint-Gillis-Waas 4 - 5
A16 Puskas Biting Ardooie - MVC The Oliver Boys Gent 6 - 6 (0-3)
A17 S&S Devolder Ingelmunster - Mini Sint-Gillis-Waas 4 - 4 (1-3)
A18 MS Zotte Mutse Brugge II - MVC KBC Kortemark 0 - 19
A19 Puskas Ardooie II - Terrasdecor Kassani Elsegem 1 - 6
A20 MVC Aalter - Huize Goossens Appels 1 - 6
A21 MVC Desselgem - Indulek Kelderke Erwetegem 6 - 5
A22 WDP Rollegem II - Opel Haeck Drongen 3 - 9
A23 Traiteur Neerhof Kortrijk II - NAC DFB Nederename 5 - 7
 A24 PS Oostkamp - Hard Labeur Nazareth 2 - 3
A25 MVC Aalter II - San Siro Boys Deftinge FF - 10
A26 Internolux Bassievrienden Zwalm II - MVC Synergie Merelbeke 8 - 15
A27 Terrasdecor Kassani Elsegem II - Internolux Bassievrienden Zwalm 2 - 16
A28 MVC Oudenaarde - AZ 77 Maldegem 6 - 7
A29 WDP Rollegem III - Domino Trappen Oudenaarde 3 - 6
A30 Domino Trappen Oudenaarde II - WDP Rollegem 1 - 7
A31 DS Zwijnaarde - Real Geraardsbergen 4 - 5
A32 DFA-Verco Metaal Appels - MVZ Zedelgem 3 - 4

 

Vrijdag 27 oktober 2017 (1/16 finales)

B1 Jong MV Ford Neyt Zele - MVZ Zedelgem  
B2 MVC Gavere - Real Geraardsbergen  
B3 VK Design Evergem - WDP Rollegem  
B4 MVV Waregem 74 - Domino Trappen Oudenaarde  
B5 San Siro Boys Deftinge II - AZ 77 Maldegem  
B6 SV Cappuccino Waregem - Internolux Bassievrienden Zwalm  
B7 Assenede 09 - MVC Synergie Merelbeke  
B8 MVZ Tik & Weg Zedelgem - San Siro Boys Deftinge  
B9 MS Zotte Mutse Brugge - Hard Labeur Nazareth  
B10 Young Boys Houthalen - NAC DFB Nederename  
B11 Int Mandje Gent - Opel Haeck Drongen  
B12 Ghent United - MVC Desselgem  
B13 Traiteur Neerhof Kortrijk - Huize Goossens Appels  
B14 MVC AMD Ronse - Terrasdecor Kassani Elsegem  
B15 Van Der Aa Keukens Sint-Gillis-Waas - MVC KBC Kortemark  
B16 MVC The Oliver Boys Gent - Mini Sint-Gillis-Waas  

 

De trekking voor de volgende ronde(s) zal gebeuren op de Supercup tussen Opel Haeck Drongen en Synergie Merelbeke op vrijdag 29 december.