Beker van België

Vrijdag 2 september 2016 (1/32 finales)

A1 Santa Cruz Assebroek  - Jong CBL Kortrijk 3-16
A2 PS Oostkamp II  - Bassievrienden Zwalm II 0-4
A3 Jong MV Fintro Zele  - MVV Waregem 74 5-5 (7-5)
A4 PS Oostkamp - MVC Oudenaarde 10-0 FF
A5 G&H Oudenaarde  - Opel Haeck Drongen 3-10
A6 NAC DFB Nederename - Synergie Merelbeke 3-11
A7 Puskas Bitting Ardooie - Jong MV Ford Neyt Zele 7-3
A8 MVC Aalter - S&S Devolder Ingelmunster 4-7
A9 Lo-Friety Gent - VDA Keukens Sint-Gillis-Waas 5-7
A10 MVC Box-To-Box Gent - KBC Lovendegem 0-14
A11 Vanhulle Kruishoutem - Bassievrienden Zwalm 3-13
A12 Mini Melsen - VK Design Evergem 5-6
A13 The Oliver Boys Gent - MVV Waregem 74 II 7-0
A14 MS Zotte Mutse Brugge II - AMD Technics 5-3
A15 MS Zotte Mutse Brugge - MKA Ter Donk Zonhoven 10-0 FF
A16 MVC Cavalier Gent - KBC Kortemark 2-14
A17 Hard Labeur Nazareth II - Daltonschieters Zwijnaarde 8-2
A18 HG Feestarchitect Appels - San Siro Boys Deftinge 1-4
A19 SV Cappuccino Waregem II - De Patta Gent 20-2
A20 SV Cappuccino Waregem - Synergie Merelbeke II 3-1
A21 Nadie Winterslag - WDP Rollegem 1-12
A22 WDP Rollegem III - Kassani Elsegem 2-21
A23 Rapid Forceren Lochristi - AZ 77 Maldegem 2-7
 A24 Hard Labeur Nazareth - Real Geraardsbergen 5-1
A25 MVC Gavere - Huize Goossens Appels 5-10
A26 Ghent United - Domino Trappen Oudenaarde 3-16
A27 Young Boys Houthalen - Mini Sint-Gillis-Waas 2-6
A28 Jong CBL Kortrijk II - MVC Desselgem 4-2
A29 Domino Trappen Oudenaarde II - MVZ Zedelgem 0-10 FF
A30 Assenede 09 - WDP Rollegem II 6-2
A31 Team Minor Swing Gent - Indulek Kelderke Erwetegem 3-8
A32 Mini Sint-Gillis-Waas II - MVC De Sportwereld Torhout 11-1

 

Vrijdag 4 november 2016 (1/16 finales)

B1 Traiteur Neerhof Kortrijk  - Mini Sint-Gillis-Waas II 12-4
B2 Bassievrienden Zwalm II - Indulek Kelderke Erwetegem 1-8
B3 Jong MV Fintro Zele - Assenede 09 7-10
B4 PS Oostkamp - MVZ Zedelgem 8-3
B5 Opel Haeck Drongen - Traiteur Neerhof Kortrijk II 19-5
B6 Synergie Merelbeke - Mini Sint-Gillis-Waas 8-5
B7 Puskas Bitting Ardooie - Domino Trappen Oudenaarde 7-7 (2-3)
B8 S&S Devolder Ingelmunster - Huize Goossens Appels 4-4 (2-4)
B9 VDA Keukens Sint-Gillis-Waas - Hard Labeur Nazareth 6-10
B10 KBC Lovendegem - AZ 77 Maldegem 6-4
B11 Bassievrienden Zwalm - Kassani Elsegem 6-5
B12 VK Design Evergem - WDP Rollegem 8-6
B13 The Olivers Boys Gent - SV Cappuccino Waregem 6-7
B14 MS Zotte Mutse Brugge II - SV Cappuccino Waregem II 5-6
B15 MS Zotte Mutse Brugge - San Siro Boys Deftinge 1-12
B16 KBC Kortemark - Hard Labeur Nazareth II 11-1

 

Vrijdag 6 januari 2017 (1/8 finales)

C1 Hard Labeur Nazareth - Indulek Kelderke Erwetegem 4 - 2
C2 Domino Trappen Oudenaarde - Synergie Merelbeke 5 - 9
C3 PS Oostkamp - Opel Haeck Drongen 2 - 7
C4 KBC Lovendegem - KBC Kortemark 2 - 14
C5 SV Cappuccino Waregem I - Assenede 09 10 - 5
C6 San Siro Boys Deftinge - Bassievrienden Zwalm 12 - 5
C7 Huize Goossens Appels - Traiteur Neerhof Kortrijk 4 - 3
C8 SV Cappuccino Waregem II - VK Design Evergem 4 - 7

 

Vrijdag 10 februari 2017 (1/4 finales)

D1 SV Cappuccino Waregem I - San Siro Boys Deftinge 3 - 8
D2 VK Design Evergem - Synergie Merelbeke 3 - 13
D3 Hard Labeur Nazareth - KBC Kortemark 4 - 6
D4 Huize Goossens Appels - Opel Haeck Drongen 1 - 4

 

Vrijdag 7 april (1/2 finales)

E1 KBC Kortemark - Opel Haeck Drongen 3-5
E2 San Siro Boys Deftinge - Synergie Merelbeke 3-3 (2-4)

 

Finale op vrijdag 26 mei 2017 in het Tolhuis te Gent

Finale Opel Haeck Drongen - Synergie Merelbeke TOL 21.15