Beker van Vlaanderen

Vrijdag 31 augustus 2018 (voorronde)

V1 MVC Bricx Vastgoed Jabbeke - MVV Waregem B 3 - 6
V2 MVC Synergie Merelbeke B - MVC Oudenaarde 5 - 0 FF
V3 MVC Desselgem - American Cars Lievens Gent 18 - 4
V4 Traiteur Neerhof Kortrijk B - MVC Tradecom Zwalm 10 - 4
V5 Hard Labeur Nazareth B - Real Samba Ronsele 8 - 7
V6 WDP Rollegem C - Mini Melsen 0 - 10 FF
V7 Real Geraardsbergen B - Ghent United 2 - 5
V8 MVC De Brinks Nevele - Domino Trappen Oudenaarde B 8 - 3
V9 PS Oostkamp A - SV Cappuccino Waregem B 7 - 5
V10 WDP Rollegem B - Sport & Talent Deinze 9 - 2
V11 San Siro Boys Deftinge C - MVC Gavere 8 - 2
V12 NAC DFB Nederename B - Huize Goossens Appels B 7 - 5
V13 MVC KBC Kortemark B - MS Zotte Mutse Brugge B 5 - 0 FF
V14 Franz Gustav Football Team Gent - Kruishoutem '93 0 - 5 FF
V15 Mini Rhode Merelbeke - PS Oostkamp B 7 - 4
V16 Home Design Eernegem - JMV Ford Neyt Zele 4 - 9
V17 G&H Oudenaarde - De Tempeliers Zelzate 9 - 3
V18 MVZ Tik en Weg Zedelgem - Terrasdecor Kassani Elsegem B 7 - 7 (3-4)

 

Vrijdag 2 november 2018 (1/16 finales)

A1 LVD Père Total Gent - Terrasdecor Kassani Elsegem B SJG 21.00
A2 MVV Waregem B - Team Minor Swing  
A3 Indulek Kelderke Erwetegem B - MVC Synergie Merelbeke B  
A4 WDP Rollegem B - MVC Café des Arts Gent ROL 20.00
A5 Assenede 09 B - MVC AMD Ronse  
A6 Traiteur Neerhof Kortrijk B - DS Zwijnaarde ROL 21.00
A7 Denis Champion Latem - Mini Rhode Merelbeke  
A8 DDT OKE Cars Gent - PS Oostkamp A SJG 22.00
A9 Franky Shotters Tielt - Hard Labeur Nazareth B  
A10 NAC DFB Nederename B - Int Mandje Gent  
A11 Mini Sint-Gillis-Waas - Ghent United  
A12 JMV Ford Neyt Zele - Kruishoutem '93  
A13 MVC KBC Kortemark B - G&H Oudenaarde  
A14 San Siro Boys Deftinge C - MVC De Brinks Nevele  
A15 MVC Focus Optiek Eine - MVC Desselgem OUD 20.30
A16 MVC Oud Gemeentehuis Brugge - Mini Melsen  

 

Vrijdag 8 maart 2019 (1/8 finales)

B1 A7 - A3  
B2 A12 - A9  
B3 A6 - A1  
B4 A5 - A14  
B5 A15 - A4  
B6 A11 - A13  
B7 A8 - A10  
B8 A16 - A2  

 

Vrijdag 29 maart 2019 (1/4 finales)

C1 B5 - B6  
C2 B8 - B2  
C3 B1 - B4  
C4 B7 - B3  

 

Vrijdag 26 april 2019 (1/2 finales)

D1 C3 - C4  
D2 C1 - C2  

 

Zaterdag 18 mei 2019 (Finale)

 E1 D1 - D2