Beker van Vlaanderen

Vrijdag 1 september 2017 (voorronde)

V1 Soca Warriors - MVC Oudenaarde 10-FF
V2 MS Zotte Mutse Brugge II - San Siro Boys Deftinge III 7 - 3
V3 MVC Kameleon Landegem - MVC AMD Ronse 10 - 4
V4 NAC DFB Nederename II - S&S Devolder Ingelmunster 9 - 4
V5 MVZ Tik & Weg Zedegem - Deportivo Brugge 10-FF
V6 Assenede 09 II - MVC Aalter 3 - 6
V7 Team Minor Swing - Terrasdecor Kassani Elsegem II 6 - 6 (1-2)
V8 SV Cappuccino Waregem II - MVC Box-To-Box Gent 17 - 3
V9 MVZ Zedelgem - American Cars Lievens Gent 7 - 6
V10 KBC Lovendegem - Vanhulle Kruishoutem 9 - 1
V11 MVC The Oliver Boys Gent - The Luxor Waarschoot 8 - 5
V12 Home Design Eernegem - VK Design Evergem 2 - 5
V13 Mini Melsen - Internolux Bassievrienden Zwalm II 5 - 3
V14 Ghent United - Domino Trappen Oudenaarde II 15 - 4

 

Vrijdag 15 december 2017 (1/16 finales)

A1 Soca Warriors - Jong MV Ford Neyt Zele 2 - 18
A2 De Brinks Nevele - MS Zotte Mutse Brugge II 7 - 6
A3 MVC Kameleon Landegem - MVC Gavere 8 - 5
A4 Real Geraardsbergen II - NAC DFB Nederename II 3 - 13
A5 PS Oostkamp - MVZ Tik & Weg Zedelgem 8 - 3
A6 MVC Aalter - Indulek Kelderke Erwetegem II 6 - 5
A7 Terrasdecor Kassani Elsegem II - MVC Focus Optiek Eine 3 - 5
A8 SV Cappuccino Waregem II - MVC Boavista Gent 10 - 0 FF
A9 WDP Rollegem III - MVZ Zedelgem 4 - 7
A10 Real Samba Ronsele - KBC Lovendegem 9 - 8
A11 MVC The Oliver Boys Gent - MVC Desselgem 8 - 7
A12 VK Design Evergem - Hard Labeur Nazareth II 6 - 6 (3-4)
A13 MVC KBC Kortemark II - Mini Melsen 3 - 2
A14 WDP Rollegem II - Ghent United 9 - 6
A15 Traiteur Neerhof Kortrijk II - Mini Sint-Gillis-Waas II 10 - 8
A16 Van Der Aa Keukens Sint-Gillis-Waas - Puskas Ardooie II 4 - 3

 

Vrijdag 16 februari 2018 (1/8 finales)

B1 MVC Focus Optiek Eine - MVC Kameleon Landegem 5-6
B2 Hard Labeur Nazareth II - MVZ Zedelgem 7-1
B3 MVC Aalter - Jong MV Ford Neyt Zele 8-6
B4 PS Oostkamp - WDP Rollegem II 6-5
B5 Traiteur Neerhof Kortrijk II - NAC DFB Nederename II 0-10
B6 MVC The Oliver Boys Gent - MVC KBC Kortemark II 3-2
B7 SV Cappuccino Waregem II - Real Samba Ronsele 6-6 (0-2)
B8 Van Der Aa Keukens Sint-Gillis-Waas - De Brinks Nevele 4-8

 

Vrijdag 23 maart 2018 (1/4 finales)

C1 NAC DFB Nederename II - MVC The Oliver Boys Gent 6 - 7
C2 De Brinks Nevele - Hard Labeur Nazareth II 6 - 10
C3 MVC Kameleon Landegem - PS Oostkamp 4 - 5
C4 Real Samba Ronsele - MVC Aalter 11 - 10

 

Vrijdag 27 april 2018 (1/2 finales)

D1 PS Oostkamp - Real Samba Ronsele OST 20.15
D2 MVC The Oliver Boys Gent - Hard Labeur Nazareth II TOL 20.00

 

Zaterdag 19 mei 2018 te Ardooie (Finale)

 E1 D1 - D2 ARD 19.30